PRACOWNIK MAGAZYNU (magazyn z książkami)

GoWork.pl

Piaseczno

2016-11-20

Firma zajmująca się sprzedażą książek i posiadająca swój magazyn w Piasecznie (k. Warszawy) poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno (k. Warszawy)

Obowiązki:

  • porządkowanie i kontrolowanie przyjmowanego i wydawanego towaru,
  • sprawdzanie ilości i jakości towaru przyjmowanego i wydawanego z magazynu,
  • prawidłowe rozmieszczanie, segregowanie i układanie towarów.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • chęci do pracy,
  • status studenta/ucznia (mile widziane),
  • dokładność, skrupulatność, punktualność,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w systemie jednej zmiany.

Oferujemy:

  • praca od 28.11.2016 r. na okres dwóch tygodni,
  • umowa zlecenie,
  • stawka godzinowa.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!