Specjalista ds. turystyki przyjazdowej

Cracovia Travel

Kraków

2016-11-19

Biuro turystyki przyjazdowej Cracovia Travel
z siedzibą w Krakowie poszukuje pracownika:

Główne wymagania:
1. Bardzo dobra znajomość języka włoskiego.
2. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
3. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
4. Umiejętność pracy zespołowej oraz indywidualnej.
5. Zaangażowanie.
6. Dbałość o szczegóły.

Główne obowiązki:

1. Dokonywanie rezerwacji.
2. Tworzenie programów i wycen.
3. Przeprowadzanie akcji marketingowych.

Oferujemy:
1. Atrakcyjne warunki pracy.
2. Elastyczny czas pracy.
3. Możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy APLIKUJ (Prosimy o dopisanie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!