Praktyki w dziale Marketingu

ApexNet sp.zoo sp.k

Warszawa

2016-11-19

Nowoczesna firma edukacyjna specjalizująca się w działalności szkoleniowej, doradczej oraz wydawniczej w związku z dynamicznym rozwojem Działu Marketingu poszukuje kandydatów do odbycia praktyk w Dziale Marketingu.

Zakres obowiązków:

•zamieszczanie oferty firmy na portalach szkoleniowych

• wpisywanie ankiet do systemu CRM

• monitoring oferty konkurencji

•pomoc w przygotowaniu materiałów reklamowych i

promocyjnych

•tworzenie i aktualizacja baz danych klientów
•wsparcie bieżących prac Działu Marketingu

Wymagania:

•dokładność

•ambitne i rzetelne podejście do pracy

•biegła znajomość Internetu i obsługi komputera

•preferowani studenci/absolwenci kierunków związanych z

reklamą, marketingiem, PR (warunek

niekonieczny)

Oferujemy:

•zdobycie bezcennego doświadczenia zawodowego

•zaliczenie praktyk studenckich

•bezpłatny udział w szkoleniach organizowanych przez firmę

•pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie przy ciekawych projektach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim na adres APLIKUJ wraz z dopiskiem w tytule maila: PRAKTYKI MARKETING

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczeni

a oferta praktyk nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z

Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99992 ofert pracy. Sprawdź!