SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI I KSIĘGOWOŚCI

PUTZMAUS POLSKA SP. Z O.O.

Poznań

2016-11-19

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne
  • Doświadczenia w pracy w dziale finansowo-księgowym
  • Znajomości przepisów prawa bilansowego, podatkowego, dewizowego oraz zasad rachunkowości
  • Znajomość / doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm
  • Znajomość obsługi programów księgowych
  • Wysoka kultura osobista
  • Wysoki poziom odpowiedzialności i uczciwości

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa administracyjna biura
  • Sporządzanie pism i dokumentów
  • Obsługa korespondencji
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych firm
  • Prowadzenie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Prowadzenie i rozliczanie kas firm
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych firm
  • Wykonywanie przelewów bankowych
  • Przygotowywanie raportów

OFERUJEMY:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w sympatycznym i profesjonalnym zespole
  • Możliwości ciągłego dokształcania i rozwoju kompetencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102935 ofert pracy. Sprawdź!