Kierownik filii agencji zatrudnienia/pracy tymczasowej

LUKLOG

Szczecin

2016-11-18

Renomowana niemiecka firma założona w 1997r zajmująca sie praca tymczasowa poszukuje osoby chętnej do prowadzenia nowo otwieranej filii w Szczecinie.

Umiejętności/wymagania

- doświadczenie w pracy w agencji zatrudnienia (w szczególności w sprzedaż usług w zakresie pracy tymczasowej)

- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie

- bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Outlook i Excel)

- prawo jazdy

Obowiązki

- Kierowanie filia oraz realizacja wyznaczonych celów

- aktywna sprzedaż usług w zakresie pracy tymczasowej na terenie Polski i Niemiec (pozyskiwanie nowych klientów - pracodawców użytkowników, ich obsługa oraz budowanie z nimi długotrwalych relacji biznesowych)

- sporządzanie umów o prace i innych dokumentów potrzebnych do podjęcia pracy przez nowo rekrutowanych pracowników firmy (przeprowadzanie procesu zatrudnienia od A do Z).

- rekrutacja pracowników tymczasowych oraz ich kompleksowa obsługa (wyszukiwanie kwater/noclegów, wyjaśnianie problemów itp.)

- pomoc w rozliczaniu wynagrodzeń pracowników

Oferujemy:

- umowę o prace na pełen etat na długi okres czasu

- stabilna praca w odnoszącym sukcesy oraz rozwijającym sie rodzinnym przedsiębiorstwie z "plaska hierarchia"

- nowoczesne miejsce pracy

- samochód służbowy

- szkolenia wprowadzające i doszkalające

- spotkania integracyjne

- narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (laptop, telefon, samochód służbowy itp.)

Zainteresowanych prosimy o wysylanie CV w j. niemieckim na aders APLIKUJ wraz z oczekiwaniami finansowymi brutto lub netto.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102835 ofert pracy. Sprawdź!