Kierownik zmiany w Restauracji

Altera Sp. z o.o.

Lublin

2016-12-01

Altera Sp. z o.o. zarządzająca czterogwiazdkowym Hotelem Sielanka nad Pilicą w Warce poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: Warka

Obowiązki:

  • zarządzanie restauracją na zmianie
  • dbanie o najwyższy poziom obsługi Gości zgodnie z ustalonymi standardami
  • zamykanie i rozliczanie zmiany
  • dbanie o prządek na restauracji
  • obsługa bezpośrednia Gości

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomośc j. angielskiego
  • schludny wygląd i miła aparycja
  • dyspozycjność (praca także w weekendy)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • szkolenia
  • możliwość zamieszkania na miejscu