Kelner /Kelnerka

Altera Sp. z o.o.

Biała Podlaska

2016-12-07

Firma Altera Sp. z o.o. zarządzająca czterogwiazdkowym Hotelem Sielanka nad Pilicą w Warce poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: Warka

Obowiązki:

  • profesjonalna obsługa Gości na restauracji
  • obsługa przyjęć okolicznościowych i konferencji
  • dbanie o porzadek w restauracji
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • schludny wygląd

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zamieszkania na miejscu (pokój)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98296 ofert pracy. Sprawdź!