Technolog Meblarstwa

PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k

Częstochowa

2016-12-01

Dlaczego warto pracować w PRES MEBEL SP.ZOO SP.K?

PRES MEBEL to jedna z dynamicznie rozwijających się częstochowskich firm. Zatrudnia już blisko 400 pracowników, tylko w ubiegłym roku przyjęła 120 osób.

Jesteśmy wiarygodnym pracodawcą, który ze względu na nieustanny rozwój, tworzy nowe miejsca pracy.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Jeżeli angażujesz się z pasją w wykonywaną pracę i chcesz być częścią
naszego zespołu prześlij nam swoje CV pisząc na adres APLIKUJ

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej mebli
  • optymalizacja procesów technologicznych
  • kosztorysowanie
  • ustalanie norm materiałowych i czasowych dla procesów obróbki drewna
  • kształtowanie procesów produkcyjnych

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne - technologia drewna - warunek konieczny
  • obsługa komputera - biegła znajomość pakietu office
  • znajomość programu AutoCad
  • znajomość rysunku technicznego
  • samodzielność, odpowiedzialność i zdyscyplinowanie
  • kreatywność i dyspozycyjność
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - mile widziana
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV oraz klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102279 ofert pracy. Sprawdź!