Konsultant ds. Telesprzedaży

Rapid Finance Polska Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-18

Międzynarodowa firma działająca w branży finansowej,
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Telefoniczne wsparcie sprzedaży produktów firmy
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami

Wymagania:

  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z Klientami
  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System szkoleń produktowych oraz z zakresu sprzedaży
  • Możliwość awansu dla najlepszych pracowników
  • Atrakcyjną lokalizację oraz komfortowe warunki pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Premie uzależnione od osiąganych wyników
  • Wsparcie kadry kierowniczej i trenerskiej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.