Hydraulik - Niemcy

Polvik

Flensburg

2016-11-21

Nasza agencja pracy Polvik Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) będąca częścią duńskiej firmy PlusVikar, z dużym powodzeniem działa na polskim rynku w zakresie rekrutacji. Jeśli szukasz pracy na terenie Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii, Holandii lub Niemiec to trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Dla swojego klienta w firma Polvik Sp. z o. o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku hydraulika z komunikatywnym  j. niemieckim do pracy we Flensburgu, Niemcy.

CO OFERUJEMY ?

- Zatrudnienie w oparciu o umowę niemiecką,

- Bardzo dobre stawki godzinowe – min.12EUR/h, nadgodziny: 15 EUR/h (stawki brutto)

- Możliwość zjazdów do domu,

- Długoterminową współpracę,

- Minimum 40 h pracy / tygodniowo – możliwość nadgodzin,

- Ubezpieczenie zdrowotne,

- Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie, max. 10 km od miejsca pracy

PONADTO :

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

WYMAGANIA:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego – warunek konieczny,

- doświadczenie w zawodzie: grzejniki, instalacje łazienkowe itd.,

- umiejętność samodzielnej pracy na stanowisku,

- gotowość do wyjazdu,

Nawet, jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań - zachęcamy do aplikowania, być może znajdziemy bardziej dopasowaną do Ciebie ofertę !

OBOWIĄZKI:

Wykonywanie wszelkiego rodzaju operacji hydraulicznych.

MIEJSCE PRACY : Flensburg, Niemcy

Jeśli jesteś zainteresowany - wyślij swoje CV  lub zadzwoń : +48 790 623 321.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.