Copywriter - PŁATNE PRAKTYKI

Lobos

Kraków

2016-12-01

Jesteśmy dużą firmą działającą w branży artykułów i urządzeń biurowych,
działamy od ponad 25 lat. Mamy sieć sklepów oraz nowoczesny sklep internetowy.

POSZUKUJEMY DO PRACY
/płatna praktyka/
w Krakowie

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • tworzenie treści zgodnie z wytycznymi SEO,
  • śledzenie trendów rynkowych i szukanie inspiracji,
  • wspieranie działań komunikacyjnych z zakresu social media,
  • pisanie tekstów tematycznych,
  • prowadzenie blogów firmowych.

Jeżeli:

  • jesteś kandydatem o udokumentowanym statusie osoby uczącej się (do 26 roku życia, ważna legitymacja, mile widziani studenci studiów niestacjonarnych)? TAK
  • możesz podjąć praktyki w trybie 5 dni w tygodniu x 8h? TAK
  • interesujesz się marketingiem i chcesz podnieść swoje umiejętności? TAK
  • posiadasz znajomość MS Excel? TAK
  • jesteś osobą zaangażowaną i zorganizowaną? TAK
  • masz dobre poczucie humoru? TAK

U nas będziesz miał szansę na:

  • płatną praktykę w grupie młodych i dynamicznych osób
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • zyskanie wiedzy praktycznej i rozwinięcie umiejętności,
  • możliwość stałej pracy po okresie praktyk,
  • korzystanie z nowoczesnej przestrzeni biurowej,
  • doświadczenie „Stanu 3K” - Klimat, Kawa, Kreatywność :)

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na w ciągu 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99298 ofert pracy. Sprawdź!