Mechanik Utrzymania Ruchu

Talent Partners

Gliwice

2016-12-05

Dla naszego Klienta – renomowanej, stale rozwijającej się firmy produkcyjnej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. MUR/163/16

Najważniejsze obowiązki:

  • bieżące utrzymanie oraz kontrola maszyn i urządzeń technologicznych,
  • usuwanie awarii,
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych,
  • prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji,
  • przygotowywanie i ustawianie maszyn i urządzeń na potrzeby produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanicznym, elektromechanicznym lub pokrewne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi maszyn,
  • znajomość mechaniki i budowy maszyn,
  • umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • motywacja i chęć do pracy,
  • odpowiedzialność.

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu.

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,
  • przyjazną atmosferę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99161 ofert pracy. Sprawdź!