Lakiernik samochodowy 2076,39€ netto

Aurecon Personalservice GmbH

Straubing

2016-11-17

Numer Refernecyjny

  10000-1145671110-S
Stanowisko:  Lakiernik samochodowy
Alternatywny zawod:  lakiernik

Pracodawca:   Aurecon Personalservice GmbH

Opis stanowiska:  Poszukuje Pani/ Pan miejsca pracy, w ktorym bedzie sie dobrze czuc?

  AURECON Personalservice oferuje pasujace, niezalezne od kryzysu miejsce pracy!
  Oprocz ponadtaryfowych zarobkow oraz dodatkowych uslug, oferowana jest indywidualna, fachowa pomoc i opieka ( w jezyku polskim i niemieckim). Jestesmy zawsze do Panstwa dyspozycji czym podpisujemy sie naszym imieniem.
  Dla naszych klientow w 94447 Plattling w Niemczech (Bawaria) poszukujemy od zaraz lakiernika samochodowego :

Opis stanowiska: lakierowanie samochodow
  oczyszczanie mechaniczne powierzchni
  obsługiwanie i kontrolowanie pracy szlifierkami i pistoletami natryskowymi.

Wymagania: doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernik min. 2 lata
  wykształcenie zawodowe
  gotowosc do pracy w systemie zmianowym
  gotowosc do sezonowej pracy w sobote
  zaangazowanie i motywacja do pracy
  komunikatywna znajomość języka niemieckiego jaki i czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane - kandydaci spełniający te warunki będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności)
  Dokładność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy: zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  pracę w systemie trzyzmianowym
  stabilne warunki zatrudnienia
  składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
  dobre warunki mieszkaniowe zapewnione przez pracodawcę
  Zdobycie międzynarodowego doświadczenia

  Wzbudzilismy Panstwa zainteresowanie?
  Z niecierpliwoscia  czekamy na dokumenty aplikacyjne (podanie ,zyciorys i kwalifikacje itp.) poprzez poczte, e-Mail , Telefon.
  Uwaga! Dokumenty aplikacyjne NIE beda odsylane!

Miejsce pracy:  94447 Plattling w Niemczech (Bawaria)

Liczba miejsc pracy 1

Kontakt: Aurecon Personalservice GmbH
Herr Zbigniew Rosse
Rathausstr.5
94544 Hofkirchen ( Bayern)

Tel.Nr. +49(85 45) 9 71 61 92
Fax.Nr.+49(85 45) 9 71 61 93
Homepage: www.aurecon-personalservice.de
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99331 ofert pracy. Sprawdź!