Kierownik robót budowlanych

Murtex Plus

Gdańsk

2016-11-17

Zadania:

  • Nadzorowanie robót związanych z budowami w kraju i za granicą,
  • Koordynowanie robót ze zleceniodawcą,
  • Rozliczanie wykonanych robót,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Wymagania:

  • Udokumentowany staż pracy jako kierownik robót lub majster budowy,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników,
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Doświadczenie w pracy z robotami żelbetowymi, elewacyjnymi i wykończeniowymi,

Oferujemy:

  • Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia podczas spotkania rekrutacyjnego,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz referencjami na adres mailowy w tytule wpisując KR/11/2016

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102336 ofert pracy. Sprawdź!