Monterów / Hydraulików

Minol ZENNER Sp. z.o.o.

Aleksandrów Łódzki

2016-12-05

Minol ZENNER Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm na świecie w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń pomiarowych takich jak: podzielniki kosztów, wodomierze i liczniki ciepła.

Specjalizuje się w rozliczaniu kosztów centralnego ogrzewania i wody w oparciu o indywidualne zużycie.

Do naszej centrali w Łodzi poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • praca przy wymianie i montażu wodomierzy, liczników ciepła, podzielników kosztów

Wymagania:

  • posiadanie odpowiednich kwalifikacji zawodowych,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika,
  • gotowość do pracy na wyjazdach służbowych (cała Polska) i zagranicą (Niemcy bądź inny kraj),
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • zamieszkanie w Łodzi lub okolicach bądź gotowość do zmiany miejsca zamieszkanial.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę, bądź długoterminową bądź w zależności od trwania zlecenia zagranicą, (dostosowanie czasu zatrudnienia do możliwości kandydata),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • w przypadku wyjazdów zapewnienie przez pracodawcą bezpłatnego zakwaterowania,
  • samochód służbowy w celu wykonywania czynności służbowych,
  • pracę w miłym zespole,
  • zatrudnienie w przedsiębiorstwie z 60-letnią tradycją,
  • pakiet świadczeń socjalnych.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres:

Minol ZENNER Sp. z o.o., www.minol-zenner.pl
ul. Limanowskiego 179, 91-340 Łódź
lub na adres e-mail: APLIKUJ

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "