Koordynator obiektu w Gorzowie Wlk (branża sprzątanie)

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Gorzów Wielkopolski

2016-11-17

Międzynarodowa firma z branży FM zatrudni na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Obowiązki:

Firma z branży FM zatrudni koordynatora ekipy sprzątającej w Gorzowie Wlk.

Obowiązki:

Koordynacja pracy osób zatrudnionych,

Rozliczanie pracowników z godzin pracy,

Raportowanie wyników obiektu do przełożonego,

Współpraca z przełożonymi,

Inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku,

Samodzielności w pracy,

Umiejętności negocjacyjnych,

Elokwencji,

Wykształcenia min. średniego,

Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

Konkurencyjne warunki pracy,

Wszelkie wymagane do pracy sprzęty, w tym samochód służbowy,

Pakiet szkoleń.

Osoby zaintereowane proszone są o wysyłanie CV na adres APLIKUJ lub kontakt pod numer telefonu 606-898-118.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!