Pracownik magazynu (komisjonowanie)

Sedulus Sp. z o.o.

Niemcy

2016-11-17

Sedulus sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na magazynach (Komisjonowanie), na terenie całych Niemiec.

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

pakowanie,

przygotowywanie do wysyłki,

skanowanie

Wymagania:

  • - dyspozycyjność
  • - sumienność
  • - znajomość j. niemieckiego w stopniu podstawowym lub komunikatywnym
  • - mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • - bezpieczną i legalną pracę
  • - praca na magazynach na terenie całych Niemiec
  • - atrakcyjne wynagrodzenie plus dzienna dieta za każdy przepracowany dzień
  • - możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
  • - praca na dwie zmiany
  • - sobota płatna 25% więcej, niedziela płatna 50% więcej, święto płatne 100% więcej
  • - zapewniamy mieszkanie (opłacane przez pracownika)
  • -możliwość wyjazdu w parach
  • - dojazd we własnym zakresie,
  • - na miejscu opieka koordynatora,

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!