Operator wózka widłowego

Sedulus Sp. z o.o.

Niemcy

2016-11-17

Sedulus Sp. z o.o. poszukuje dla swojego Klienta Operatorów wózków widłowych.

Miejsce pracy: Niemcy
Nr referencyjny: Niemcy

Obowiązki:

Wymagania:

  • podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  •  mile widziane niemieckie uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie w pracy na wózkach widłowych
  • niezawodność oraz umiejętnośćpracy w grupie
  • zdolności manualne,
  • zaangażowanie
  • chęci do pracy

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • pracę w renomowanej firmie,
  • umowę o pracę
  • pełne ubezpieczenie w niemieckim systemie socjalnym od 1 dnia pracy,
  • zapewnione zakwaterowanie – opłacone prze pracownika,
  • pomoc w załatwieniu formalności w Niemczech, kontakt i opiekę świadczoną przez pracowników biura.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie aplikacji na adres APLIKUJ  wpisując w temacie maila  “Operator wózka widłowego”