SAMODZIELNA KSIĘGOWA / SAMODZIELNY KSIĘGOWY

TERMETAL PIOTR GLANER Sp. k.

Piła

2016-12-02

TERMETAL PIOTR GLANER Sp.k.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy

poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: PIŁA

Obowiązki:

  • księgowanie krajowych i zagranicznych dokumentów zakupowych, sprzedażowych
  • i kosztowych,
  • prowadzenie kontroli przepływu dokumentów magazynowych z magazynu do księgowości
  • materiałowej,
  • bieżącą kontrola finansowo-księgowa kont,
  • nadzór na prawidłowym obiegiem dokumentacji,
  • realizacja zadań wyznaczonych przez Głównego Księgowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse),
  • doświadczenie zawodowe minimum 3 lata w dziale księgowości (mile widziane w zakładzie
  • produkcyjnym z pełną księgowością),
  • praktyczna znajomość ustaw podatkowych, ustawy o rachunkowości,
  • samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • zaangażowanie, motywacja i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie,
  • świadczenia socjalne zgodnie z programem funkcjonującym w przedsiębiorstwie.

Oferty  zawierające  list  motywacyjny  oraz  CV  proszę  składać   osobiście w  firmie lub przesłać na e-mail: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99556 ofert pracy. Sprawdź!