Operator CNC / Frezer CNC / Programista CNC (FANUC, HEIDENHAIN)

Brasco S.C.

Derbyshire

2016-11-16

Brasco S.C. poszukuje dla swojego klienta w Wielkiej Brytanii w Drbyshire kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: UK
Nr referencyjny: DERBY/1016/JE

Obowiązki:

  • obsługa i ustawianie i programowanie frezarek CNC ze sterownikami Heidenhain lub Fanuc;
  • produkcja części dla przemysłu oil&gas, lotniczego oraz samochodowego;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto : 12.00 GBP /h;
  • nadgodziny : PŁATNE 150 %;
  • dodatki zmianowe; 120%

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programowania frezarek CNC;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: DERBY/1016/JE

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577