Pracownik biurowy

EuroJob24

Myślibórz

2016-11-16

Prężnie rozwijająca się firma działająca w branży HR poszukuje osoby do biura.

Miejsce pracy: okolice Myśliborza

Zakres obowiązków:

- Tworzenie i zarządzanie dokumentacją pracowniczą (prowadzenie, nadzorowanie obiegu dokumentów),

- Aktualizowanie i wprowadzanie danych do systemu kadrowego,

- Przygotowywanie A1,

- Wnioski o karty EKUZ,

- Pomoc kadrowa,

- Przygotowywanie raportów.

Wymagane umiejętności:

- Dokładność i terminowość,

- Dobra organizacja pracy,

- Umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie,

- Mile widziane doświadczenie lub wiedza kadrowa,

- Znajomość języka niemieckiego – mile widziana,

- Otwartość i komunikatywność,

- Pozytywne nastawienie i chęć do pracy,

- Zaangażowanie w wykonywaną pracę,

- Umiejętność obsługi programów Microsoft Office (Excel, PowerPoint, Word).

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- Współpracę z doświadczonymi specjalistami,

- Możliwość rozwoju zawodowego.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres APLIKUJ w temacie wpisując: PRACOWNIK BIUROWY

lub pod numerem +48669100660

Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę :

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm)"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!