Krojczy Szkła

Work Service

Tczew

2016-11-16

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji
pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w
Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych
narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców
personalnych.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Monter Drzwi i Elementów Zabudowy

Opis stanowiska:

- ręczny rozkrój szkła i luster
- montaż mebli do zabudowy, drzwi przesuwnych w systemie profili aluminiowych
- pomocnicze prace produkcyjno-magazynowe
- obsługa piły formatowej oraz pił do cięcia aluminium
- systematyczne raportowanie wyników pracy przełożonym

Wymagania :

- minimum 12 miesięcy praktycznego doświadczenia w ręcznym cięciu szkła
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- umiejętność obsługi elektronarzędzi i posługiwania się urządzeniami pomiarowymi
- wykształcenie średnie techniczne
- nastawienie na wysoką jakość pracy i wyniki,
- uczciwość, rzetelność, entuzjazm, pozytywne myślenie
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Wybranym kandydatom oferujemy:

- interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i przyjaznym otoczeniu
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
- możliwości rozwoju
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- możliwość przejścia w struktury Klienta osób najlepszych oraz warunki pracy, które pozwolą im na długotrwałe związanie się z firmą.
- możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej oraz z grupowego ubezpieczenia na życie
- opieka konsultanta w procesie zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr 508040130 lub wysłanie CV na adres APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99351 ofert pracy. Sprawdź!