ROZŁADUNEK KONTENERÓW 8:00-16:00

WYG HR Consulting

Gdańsk

2016-11-16

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy:

PRACOWNIKÓW DO ROZŁADUNKU KONTENERA W MAGAZYNIE LOGISTYCZNYM

Miejsce pracy: Gdańsk KOKOSZKI ul.Bysewska 18

Wymagania:
- sprawność fizyczna
- dyspozycyjność w godzinach 8:00- 16:00
- status ucznia/studenta

Obowiązki:
-rozładunek kontenera

Oferujemy:
- Umowę Zlecenie
- Stawkę akordową (140 zł za kontener)
- Możliwość podjęcia dłuższej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub zgłoszenia z imieniem, nazwiskiem oraz nr tel na adres:
Więcej info pod nr tel: 507 - 194 - 723 lub 515 323 359.
Prosimy o dołączenie do CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Nr ref: BYS/R/10