Pracownik Biurowy - BackOffice

SanFara Sp. z o. o.

Opole

2016-11-16

SanFara Sp. z o. o. Autoryzowany Partner innogy Polska S.A.

Naszym głównym zadaniem i celem jest zoptymalizowanie kosztów energii elektrycznej w przedsiębiorstwach, kompleksowa obsługa w tym zakresie oraz profesjonalne doradztwo, przezco wyznaczamy nowe standardy obsługi na rynku energetycznym.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Biurowy - Back Office

Obowiązki:

  • przygotowywanie i weryfikacja umów sprzedaży energii elektrycznej i paliwa gazowego,

  • wprowadzanie umów do systemu informatycznego,

  • wsparcie pracy przedstawicieli handlowych w zakresie przepływu dokumentów i informacji,

  • znajdowanie rozwiązań i nowych sposobów działania,

  • obsługa reklamacji.

Oczekujemy:

  • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku - obsługa dokumentacji handlowej, w branży energetycznej będzie dodatkowym atutem,

  • samodzielności, zaangażowania i poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • skrupulatności, kreatywności i umiejętności analitycznego myślenia,

  • biegłej obsługi środowiska MS Office i urządzeń biurowych (kserokopiarka, skaner),

  • średniego wykształcenia,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,

  • pracę w nowoczesnym biurze wśród ludzi, którzy lubią to co robią,

  • stałe i profesjonalne wsparcie.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!