Przedstawiciel handlowy

Q4B Sp. z o.o.

Wrocław

2016-11-16

PLUSGPS Q4B jest dostawcą zintegrowanych rozwiązań telematycznych oraz technologii opartych na beaconach. Tworząc autorskie rozwiązania, zapewniamy wsparcie technologiczne i operacyjne w firmach zorientowanych na wydajność i jakość procesów. Codziennie pomagamy rozwiązywać problemy decyzyjne, przed którymi stają menedżerowie.
Dowiedz się więcej na https://q4bgroup.com/
Obecnie rozwijamy zespół handlowy i poszukujemy osoby na stanowisko

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za osiąganie celów biznesowych linii produktów telematycznych i rozwój współpracy z klientami w regionie. Stanowisko wymaga umiejętności swobodnego nawiązywania kontaktu z klientami, badania ich potrzeb, budowania z nimi relacji i domykania procesu sprzedaży. Będziesz blisko współpracować z Działem IT, Product Managerem oraz Działem Wsparcia. Poszukujemy osoby o profesjonalnym podejściu do sprzedaży w sektorze telematyki i pasującej do naszego zespołu. Jeżeli jesteś osobą poszukującą sukcesu i posiadasz DNA handlowca, to stanowisko jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków i celów
-oferowanie korzyści, negocjacje i zamykanie sprzedaży
-budowanie i rozwijanie kontaktów handlowych z klientami w regionie
-realizacja założonego planu sprzedaży
-zarządzanie przydzielonymi narzędziami wspierającymi procesy sprzedażowe
-codzienna współpraca z partnerami przedsiębiorstwa i działami firmy

Nasze oczekiwania względem Kandydatek/Kandydatów:
-minimum roczne doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub Doradcy Technicznego
-wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne
-umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i rozwijania długotrwałych relacji biznesowych
bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i wysoka kultura osobista
-wysoka orientacja na wyniki
-zdolność dopasowywania się do dynamicznej sytuacji
-gotowość założenia działalności gospodarczej lub jej prowadzenie
-prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
-możliwość rozwoju w firmie działającej na rynkach najnowszych technologii
-wynagrodzenie zasadnicze 3500 zł + prowizja adekwatna do wyników, zgodnie z klarownym systemem prowizyjnym
-wysokiej klasy narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon, zestaw prezentacyjny)
-wysoką samodzielność
-wyzwania zawodowe dla osób pewnych swoich możliwości
-wsparcie doświadczonego Dyrektora Sprzedaży

CV prosimy przesyłać, dołączając klauzulę o wykorzystaniu danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99761 ofert pracy. Sprawdź!