Specjalista ds. sprzedaży w agencji fotograficznej

HR.pl

Warszawa

2016-11-16

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: SP/FOT

Zadania:

  • Pozyskiwanie i obsługa nowych klientów m.in. z branży medialnej, wydawniczej, modowej, beauty
  • Utrzymywanie bardzo dobrych relacji ze stałymi klientami (współpraca B2B)
  • Sprzedaż zdjęć stockowych, historycznych, materiałów ze świata show biznesu, kultury, polityki i sztuki
  • Obsługa wydawnictw, realizacja zamówień
  • Doradztwo i pomoc w doborze zdjęć do projektów zgodnie z zamówieniem i oczekiwaniami klienta
  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych
  • Współpraca z fotografami, fotoreporterami, innymi działami firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży lub telemarketingu
  • Energia, pozytywne nastawienie i motywacja do pracy
  • Zdolności negocjacyjne i handlowe
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji i wysokie kompetencje interpersonalne
  • Poczucie estetyki i kreatywność
  • Zainteresowanie tematyką mody, sztuki, kultury i mediów
  • Znajomość branży wydawniczo-reklamowej będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja uzależniona od skuteczności i indywidualnego zaangażowania)
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Udział w ciekawych projektach, kontakt z ciekawymi osobami ze świata mediów, kultury i sztuki