Specjalista ds. handlowych

HR Contact

Rzeszów

2016-11-16

HR Contact to dynamicznie rozwijająca się agencja doradztwa personalnego prowadząca rekrutacje kadry średniego i wyższego szczebla w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Aktualnie na zlecenie naszego Klienta – lidera wśród firm oferujących urządzenia wykorzystywane w procesach łączenia i cięcia materiałów branży spawalniczej – poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Praca z klientami pozyskanymi:
    • Sprzedaż produktów w zakresie potrzeb klientów,
    • Negocjacje warunków handlowych,
    • Kreowanie popytu,
    • Proponowanie nowych rozwiązań technicznych - sprzedaż produktów inwestycyjnych.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne.
  • Znajomość rynku podkarpackiego w zakresie branży metalowej, narzędziowej.
  • Znajomość zagadnień technicznych w spawalnictwie.
  • Doświadczenie w pracy handlowca.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).
  • Pakiet szkoleń i możliwość rozwoju.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 11828

Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: http://praca.business.hrcontact.pl/cp/j/7466/a/4/specjalista-ds-handlowych
Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99756 ofert pracy. Sprawdź!