Kierowca ciągnika (prace budowlane )– Hamburg

Brasco S.C.

Hamburg

2016-11-16

Agencja Rekrutacyjna Brasco pilnie poszukuje kandydatow na stanowisko:

Kierowca ciągnika-prace budowlane

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Opis stanowiska:

Praca polega na pompowaniu i wywożeniu szlamu z placu budowy

Traktor JCB 8250+  beczka

Samochód ciężarowy MAN + wanna

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E , mile widziane T
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na w.w. stanowisku
  • prawo jazdy + samochód

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o prace, na warunkach niemieckich
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • szkolenie przed przystąpieniem do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 10 EUR brutto/h (na początek)
  • dodatek delegacyjny  24 EUR netto/każdy dzień pracy
  • pomoc w organizacji zakwaterowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres mailowy: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: KC/1116/JE

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577