Specjalista ds. rekrutacji

O&S Computer - Soft Sp. z o.o.

Radzionków

2016-12-08

O&S Computer-Soft jest firmą działającą w branży teleinformatycznej od 1992 roku. Jej dynamiczny rozwój zapewnia skala innowacyjności realizowanych projektów. Własne rozwiązania techniczne stanowią bazę do rozwoju produktów rynkowych - systemów dla biznesu. Obecnie poszukujemy osoby do pracy w Dziale Personalnym.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub pokrewne)
• Doświadczenie w rekrutacji średniego i wyższego szczebla w branży IT
• Znajomość narzędzi rekrutacyjnych i selekcyjnych
• Wysokie umiejętności interpersonalne/zdolność budowania relacji
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pod presją czasu
• Kreatywność, otwartość na rozwój
• Prawo jazdy kat. B

Obowiązki

• Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska menedżerskie i specjalistyczne w firmie
• Stały kontakt z rynkiem IT - udział w eventach, wydarzeniach branżowych
• Rozwijanie bazy kontaktów
• Opracowywanie i uaktualnianie: profili stanowisk, scenariuszy kwalifikacyjnych, zadań i testów dla kandydatów
• Koordynacja procesu wdrażania nowych pracowników i stażystów
• Sporządzanie dokumentacji rejestrującej wykonane prace, raportowanie
• Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania aplikacji

Oferujemy

• Ciekawą i pełną wyzwań pracę
• Współpracę z doświadczonym zespołem i ekspertami
• Dostęp i rozwój w zakresie nowych technologii informatycznych
• Przyjazną atmosferę pracy - wysoka kultura pracy i organizacji
• Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od efektów pracy i kompetencji)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99628 ofert pracy. Sprawdź!