Magazyn - artykuły biurowe - Holandia

Workon

Venlo

2016-11-16

Agencja pracy WORKON S.C. (nr rej. 13582) dla swojego klienta w Holandii poszukuje pracowników na stanowisko

MAGAZYNIER

Firma nie przyjmuje do pracy par!!!!!!!!!

Miejsce pracy: Venlo

Termin rozpoczęcia: od zaraz do końca roku lub dłużej

Obowiązki:

Jest to praca w magazynie artykułów biurowych

  • pakowanie towarów

  • przygotowywanie artykułów do wysyłki

  • roznoszenie artykułów po różnych lokacjach

  • praca na trzy zmiany

Wynagrodzenie: 9,85 € brutto / godzina

Koszty pracownika :

- Mieszkanie 70 € / tydz.

- Ubezpieczenie 20,37 € / tydz.

Wymagania:

- dobra znajomość j. angielskiego albo niemieckiego

- prawo jazdy - koniecznie

- chęć i motywacja do pracy

Zapewniamy:

- umowę o pracę na warunkach holenderskich

- ubezpieczenie

- pakiet świadczeń socjalnych

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV z numerem referencyjnym Magazyn/Vista w tytule wiadomości na adres mailowy:

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższego oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002r. Nr 101 poz.926 ze zm.) oraz ustawą z dnia 22 marca 1990r o pracownikach samorządowych (Dz. U z 2001r. Nr 142, poz. 1593 ze zm)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102287 ofert pracy. Sprawdź!