Pracownik pralni - Holandia

Workon

Eindhoven

2016-11-16

WORKON S.C. (nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy obecnie dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii na stanowisko:

PRACOWNIK PRALNI

Firma nie zatrudnia par!!!

miejsce pracy: Holandia - Eindhoven

początek pracy: od zaraz

Wymagania:

  • konieczność posiadania ubezpieczenia zdrowotnego w Polsce na miesiąc przed podjęciem pracy

  • wzrost co najmniej 160 cm

Obowiązki:

  • praca w pralni przemysłowej

  • „materiały użytkowe” (nie odzież) ze szpitali, hoteli, moteli, landali, tj. prześcieradła, poszwy na pościel i poszewki na poduszki, ręczniki, ścierki, koce. Pralnia dzieli się na 2 działy – brudny i czysty.

  • W dziale brudnym rozpakowywanie  worków z brudnymi rzeczami i sortowanie (koce, pościele, ręczniki itp.) (Tu pracują w większości Panowie)

  • W  dziale czystym – podawanie do maszyny materiałów, składanie itp. (tu pracują głównie panie)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 9,86 € brutto/godz. (powyżej 23 roku życia)

        7,21 € brutto/godz. (poniżej 23 roku życia)

  • Wynagrodzenie wypłacane do 10-ego następnego miesiąca (pierwsza zaliczka po dwóch tygodniach)

  • Zakwaterowanie płatne przez pracownika - 87€ / tydz.

  • Dojazd do pracy samochodem służbowym - 4,30 €/dzień

Miesięczne pensje po odtrąceniu wszystkich opłat (składek, podatków, kosztów zakwaterowania) najczęściej kształtują się od 3 800 do 9 000 zł. Zależy to oczywiście od stawki, ale też ilości przepracowanych dni w miesiącu, wielkości

dodatków za nadgodziny, pracę w godzinach wieczornych, nocnych czy w weekendy.

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres:

w tytule maila proszę wpisać : pralnia/FLEX

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."