Magazynier - branża farmaceutyczna - pilne!

MK Interim

Warszawa

2016-11-16

Przyjmiemy pracowników od zaraz na sekcje magazynowe:

** Paletowy
** Wielkogabarytowy
** Kompletacji ze skanerem
** Ekspedycja apteczna

Opis stanowiska:

-kompletowanie towarów, ich wydawanie, pakowanie i wysyłka z magazynu,

-przyjmowanie towarów do magazynu (odbiór jakościowy i ilościowy),

-posługiwanie się systemem identyfikacji towarów i dokumentacją magazynową,

-obsługa magazynowego systemu informatycznego (w tym skanera),

-obsługa klienta na wzorcowni,

-prace fizyczne związane z rozładunkiem/załadunkiem, dbanie o porządek na stanowisku pracy, zachowanie norm i standardów BHP, gospodarowanie opakowaniami

Wymagania:

-dokładność i odpowiedzialność,

-umiejętność pracy w zespole,

-mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

-Stawka godzinowa 13 zł/ brutto (początkowa)

-Umowa zlecenie (po 3 miesiącach umowa o pracę)

-Stałą, pewną pracę

- Elastyczność zmian

- Pracę w systemie 3 zmianowym : 10:00-18:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

- Pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 720800138

 Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji 9 zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych osobowych z dnia 29,08,1997, dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99768 ofert pracy. Sprawdź!