Brukarz

Sanit

Monachium

2016-11-16

SANIT Polska poszukuje pracownika na stanowisko:

Brukarz

SANIT Polska jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży instalacji sanitarnych, oddaną dostarczaniu wydajnych i trwałych rozwiązań w sektorze prywatnym, instytucjonalnym oraz przemysłowym. SANIT buduje markę godną zaufania w Polsce oraz na rynkach zagranicznych.

Nasze wymagania na stanowisku:
- Wykształcenie – zawodowe.

- Minimum 2 lata doświadczenia w układaniu kostki brukowej oraz innych pracach brukarskich.

- Sprawność fizyczna.

- Gotowość do pracy w delegacji.

- Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Zakres obowiązków:
- Układanie kostki brukowej wraz z innymi elementami chodników.

- Nadzorowanie pracy pomocników

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym zespole.

- Zakwaterowanie na koszt pracodawcy.

- Opłacony dojazd do miejsca pracy.

- Niezbędne narzędzia pracy.

Miejsce pracy: Niemcy

Kontakt: Prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny - 516 991 271.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie u CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100404 ofert pracy. Sprawdź!