Operator produkcji - Świdnica

Agencja pracy Pollux Sp. z o.o.

Świdnica

2016-11-16

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu Świdnicy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska pracy:
- obsługa urządzeń na poszczególnych działach,
- realizacja zadań zgodnie z otrzymanymi instrukcjami,
- czynności montażowe,
- kontrola jakości gotowego produktu

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe,
- znajomość podstaw rys. technicznego,
- mile widziane doświadczenie na produkcji,
- zdolności manualne,
- umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową ( z możliwością przejścia pod zakład pracy)
- wynagrodzenia 2100,00 brutto
- praca w systemie 2/ 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!