PRAODUKCJA, PAKOWANIE

AB Job Service Polska

Kielce

2016-11-25

Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską agencją zatrudnienia ściśle współpracującą z holenderską agencją doradztwa personalnego. Oferujemy pracę osobom zainteresowanym krótko - lub długoterminowym zatrudnieniem w Holandii, Szwecji i Polsce.
Dla naszego Klienta w Polsce poszukujemy osoby do prac produkcyjnych w lakierni.

 

PRAODUKCJA, PAKOWANIE

Miejsce pracy: okolice Kielce
Nr referencyjny: PP/11/Ki

Czynności jakie będziesz wykonywał to:

- gwintowanie
- oczyszczanie
- oklejanie/ foliowanie, etykietowanie
- pakowanie detalu
- przygotowanie detalu do wysyłki
- utrzymanie porządku i czystości na hali

Wymagania:

- doświadczenie – mile widziane
- dyspozycyjność
- precyzja w wykonywanych czynnościach

Oferujemy:

- możliwość doskonalenia zawodowego w renomowanej Firmie
- szansę na długofalową współpracę

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt:
Kielce

ul. Okrzei 32/9 (parter)
T: 41 344 38 16
APLIKUJ
z dopiskiem: Kielce

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przyjmuję do wiadomości, że: Administratorem moich danych osobowych jest AB Job Service Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Rymarskiej 19/8, 53-206 Wrocław. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, usprawnienia procesów zatrudnienia oraz usprawnienia prowadzonych działań rekrutacyjnych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celach rekrutacyjnych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o wpisanie w tytule maila nazwy stanowiska oraz dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Nr cert. 5971
Oferta pracy tymczasowej
www.abpraca.pl

aplikuj

 

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."