Kontroler jakości- stawka 20 zł/h i 17,95 zł/h

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Poznań

2016-12-08

Dla swojego klienta poszukujemy kontrolerów jakości. Firma ma siedzibę we Wrześni (Białężyce).
 

Kontroler jakości- stawka 20 zł/h i 17,95 zł/h
Miejsce pracy: Września

Obowiązki:

Firma zajmuje się produkcją szyberdachów. Praca przy produkcji elementów samochodowych - sprawdzanie jakości. Zapraszamy głównie Panów. Przyjemne warunki pracy, wysokie wynagrodzenie. 


Wymagania:

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy od zaraz
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
-gotowość do pracy w weekendy- dodatek do godzin weekendowych- stawka 20 zł/h brutto


Oferujemy:

Przyjemne warunki pracy, wysokie wynagrodzenie. Praca początkowo na umowę zlecenie, na okres 3 miesięcy- jeśli się sprawdzasz przedłużamy umowę, lub przechodzisz do firmy bezpośrednio na umowę o pracę. 

Zachęcamy do wysyłania CV osoby dostępne od zaraz z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez: Serwis Personalny sp. z o.o. KRAZ: 1428  z siedzibą w Poznaniu, na rzecz Serwisu Personalnego Sp. z o.o. i jego Kontrahenta, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)" .

Informujemy, że Administratorem danych jest ( Serwis Personalny Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Hetmańska 91 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Przesłanie aplikacji jest tożsame z akceptacją przetwarzania danych osobowych w zakresie zawartym w przesłanej aplikacji dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji.

aplikuj

 

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!