Trener/Wykładowca szkoleń dla Oświaty

GoWork.pl

Gdańsk

2016-11-16

Jedna z najprężniej działających placówek doskonalenia nauczycieli oraz firm szkoleniowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do współpracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr referencyjny: 01/11/02/P

Obowiązki:

  • prowadzenie szkoleń dla oświaty. Zakres tematyczny znajdzie Pan/i na stronie: www.oswiata.gowork.pl
    Prosimy o wskazanie tematyki w której Pan/i posiada kompetencje

  • umiejętność przekazania wiedzy z wymaganej tematyki

  • opracowanie bogatych materiałów szkoleniowych

  • prowadzenie szkoleń w sposób interesujący i klarowny,

  • umiejętność prowadzenia szkoleń w sposób warsztatowy

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń - warunek konieczny

  • wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy/prezentacji przed grupą

  • oprócz CV prosimy o przesłanie tematyki w której Państwo prowadzili szkolenia

Oferujemy:

  • elastyczne zatrudnienie (umowa o dzieło)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o CV za pomocą funkcji Aplikuj. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Zastrzegamy iż aplikacje nie zgodne z ogłoszeniem nie będą rozpatrywane.