Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

GRUPA TOM

Szczecin

2016-11-16

Grupę TOM tworzy w Polsce 7 spółek. Zajmujemy się pozyskiwaniem surowców wtórnych (złom, metale kolorowe, makulatura, folia, butelki pet, szkło oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny). Realizujemy w imieniu naszych klientów: ustawowy obowiązek odzysku i recyklingu opakowań; obowiązek organizowania zbiórki, przetwarzania, odzysku i recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Prowadzimy handel stalą i produkujemy zbrojenia budowlane.  W ramach grupy funkcjonuje zakład przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

TOM2 Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydatek / kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Szczecin, ul. Pomorska 112
Nr referencyjny: AM/TOM2/2016

Obowiązki:

  • Bieżące wsparcie handlowców
  • Korespondencja z kontrahentami ze Skandynawii (w tym w języku angielskim)
  • rozliczanie transakcji handlowych
  • wystawianie faktur sprzedażowych oraz zakupowych
  • dokumentowanie obrotu towarami
  • współpraca z dostawcami i przewoźnikami w zakresie realizacji transakcji
  • kontrola merytoryczna i bieżąca weryfikacja otrzymywanych dokumentów księgowych
  • przygotowywanie analiz i raportów związanych ze sprzedażą.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub języka Szwedzkiego
  • wykształcenie wyższe – ekonomiczne, logistyczne, techniczne lub pokrewne
  • silna motywacja do pracy – chęć rozwoju i docelowo objęcia również handlowego zakresu obowiązków
  • dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • kreatywność i samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność komunikacji interpersonalnej oraz współpracy w grupie
  • rzetelność, sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku
  • pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin

By aplikować prosimy o przesłanie wiadomości email na adres APLIKUJ wraz z załączonym CV z aktualnym zdjęciem oraz Listem Motywacyjnym.
W tytule maila proszę koniecznie podać nr ref. ogłoszenia: AM/TOM2/2016

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!