Specjalista ds. Zakupów

IdeaHR

Gorzów Wielkopolski

2016-11-15

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Obecnie dla naszego klienta, firmy w Gorzowie Wielkopolskim poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w mowie i w piśmie
  • Doświadczenie w pracy w dziale zakupów
  • Znajomość systemów komputerowych MRP
  • Wykształcenie wyższe
  • Zdolności analityczne, nastawienie na współpracę oraz bardzo dobra organizacja pracy

Opis stanowiska:

  • Planowanie zaopatrzenia materiałowego w oparciu o plany sprzedażowe
  • Sporządzanie, wysyłanie i monitorowanie zamówień
  • Nadzór nad jakością dostaw
  • Praca w systemie MRP w zakresie obsługi zamówień i dostaw
  • Prowadzenie projektów oszczędnościowych związanych z zakupem materiałów
  • Poszukiwanie i rozwój lokalnych dostawców
  • Aktywne prowadzenie działań związanych z zapobieganiem braków materiałowych
  • Zarządzanie zapasami magazynowymi
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów logistycznych

 Firma oferuje:

  • Pracę w stabilnej firmie z międzynarodowym kapitałem
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Umowę o pracę na czas określony

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102325 ofert pracy. Sprawdź!