Specjalista Ds. Sprzedaży z językiem angielskim

IdeaHR

Gorzów Wielkopolski

2016-11-15

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Obecnie dla naszego klienta, firmy w Gorzowie Wielkopolskim poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY z językiem angielskim

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office
  • Samodzielność i zdolności organizacyjne
  • Motywacja do realizacji celów sprzedażowych
  • Mile widziana znajomość programu CDN, CRM
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie długotrwałych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami firmy
  • Czynne pozyskiwanie nowych klientów hurtowych na wyznaczonym terenie (Polska i Europa)
  • Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z obecnymi i potencjalnymi klientami firmy
  • Prezentowanie oferty handlowej
  • Samodzielne sporządzanie raportów i analiz
  • Przygotowywanie umów handlowych
  • Reprezentowanie firmy na targach i innych wydarzeniach branżowych
  • Prowadzenie spotkań handlowych

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
  • Szkolenia wdrażające do pracy oraz rozwijające kompetencje
  • Przyjazną atmosferę pracy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!