Programista Javascript Meteor

Joanna Gawlik

Wrocław

2016-11-15

Opis projektu:

Dynamicznie rozwijająca się firma, działająca we Wrocławiu od 2008 roku. Oficjalny partner Meteor js. Zajmuje się wdrażaniem portali społecznościowych. Rozwijamy także intranety, systemy e-learningowe oraz platformy social e-commerce, wykorzystując przy tym nowatorskie rozwiązania i funkcjonalności. W biurze panuje swobodna atmosfera. Ceni się kreatywność oraz inicjatywę. Zapewnia pracownikom rozwój w kierunkach, na których im zależy. Implementacja i rozwój serwisów społecznościowych oraz bazujących na społecznościach, zoptymalizowanych na duży ruch stron.

Zakres obowiązków:

  • programowanie
  • tworzenie testów
  • opcjonalnie tworzenie architektury aplikacji

Wymagania:

  • umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów oraz analitycznego myślenia bardzo dobrej znajomości wybranego języka webowego
  • bardzo dobrej znajomości zasad tworzenia dobrego oprogramowania dobrej znajomości MongoDB
  • dobrej znajomości JavaScript/NodeJS dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości GIT lub SVN

Mile widziane:

  • znajomość Meteora!
  • doświadczenie pracy w metodykach zwinnych (Agile, Scrum)
  • doświadczenie w pracy nad dużymi serwisami
  • doświadczenie w UI/UX

Zakres odpowiedzialności:

  • raportuje do PM

Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!