Magazynier - Operator wózka widłowego / KOKOTÓW

During Polska Sp z o.o.

Kokotów

2016-11-15

Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 10919 poszukuje dla swojego klienta - dużej firmy logistycznej, osób chętnych do pracy na stanowisku Operatora wózka widłowego.

Miejsce pracy: Kokotów

Zadania na stanowisku:
⦁ obsługa wózka widłowego (wysoki skład),
⦁ przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów,
⦁ wewnętrzny transport towarów w magazynie.

Oferujemy:
⦁ umowę o pracę (po okresie próbnym),
⦁ atrakcyjne wynagrodzenie,
⦁ możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
⦁ pracę w nowoczesnej firmie logistycznej z perspektywami awansu.

Wymagania:
⦁ uprawnienia na wózki widłowe ( mile widziane uprawnienia na wysoki skład),
⦁ doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok),
⦁ rzetelność, sumienność,
⦁ dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (od poniedziałku do niedzieli).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji lub o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102814 ofert pracy. Sprawdź!