OPERATOR PRAS KRAWĘDZIOWYCH

JOBS

Zabrze

2016-11-15

Zakłady Urządzeń Komputerowych ELZAB S.A.

Miejsce pracy: Zabrze (śląskie)

Nr ref: OPK/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Ogólny zakres obowiązków

  • wykonywanie operacji gięcia detali metalowych na prasie krawędziowej,
  • samodzielne zamontowanie i demontowanie narzędzi do gięcia (stemple, matryce),
  • wprowadzanie korekt wymiarowych na pulpicie operatora. Dodatkowo w przypadku spiętrzenia robót dorywczo praca na innym stanowisku związanym z obróbką metalu (prasy, szlifierki, itp.)

Wymagania wobec kandydata:

  • doświadczenie w obsłudze prasy krawędziowej
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • praca w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie,
  • Dobre warunki zatrudnienia i nowoczesne narzędzia pracy,
  • Przejrzyste zasady wynagradzania, przyjazną i twórczą atmosferę
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100217 ofert pracy. Sprawdź!