KONFEKCJONER / PAKOWACZ

HERSTER Agencja Zatrudnienia

Legnica

2016-11-15

Agencja Pracy Tymczasowej HERSTER (nr cert.10712)
poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

OPIS STANOWISKA PRACY:
• Miejsce pracy: Legnica - Strefa Ekonomiczna
• Sortowanie i pakowanie produktów na końcowym etapie produkcji
• Etykietowanie palet
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy
• Praca w systemie 3-zmianowym (poniedziałek – piątek)

WYMAGANIA:
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Dokładność, sumienność
• Predyspozycje manualne

OFERUJEMY:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - docelowo zatrudnienie w firmie Klienta
• Wynagrodzenie podstawowe + premie

KONTAKT:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv na adres e-mail: APLIKUJ,
w tytule maila wpisując: Konfekcjoner/Pakowacz
Tel: 727-239-265, 503-673-881

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100404 ofert pracy. Sprawdź!