Telefoniczny Konsultant ds. przedłużania umów Play - wysoka stawka

DK Marketing

Wrocław

2016-11-15

Firma DK Marketing autoryzowany partner sieci PLAY poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Konsultant Telefoniczny ds. przedłużania umów Play

Pracuj dla najszybciej rozwijającej się sieci w Polsce!

Zadania:

- telefoniczne nawiązanie i utrzymanie relacji z klientami

- prezentowanie najnowszych ofert PLAY aktualnym klientom sieci

- dobieranie najlepszych rozwiązań dla klientów

- praca biurowa

NIE KARZEMY ZA BRAK WYNIKU - UCZYMY JAK GO OSIĄGNĄĆ!!

Co gwarantujemy?

- pracę w firmie, która została nagrodzona przez Play i ogłoszona efektywnym Partnerem 2014 roku!

- stabilne warunki zatrudnienia (możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po okresie próbnym);

- jasne zasady wynagradzania w oparciu o wysoką stawkę (od 13 zł do 18zł brutto) oraz 3 premie

- szkolenia przygotowujące do podjęcia pracy, a także cykliczne szkolenia, warsztaty, coachingi, które potwierdzamy certyfikatami!

- bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla najlepszych

- możliwość awansu, a w związku z tym nowych wyzwań

- pracę w systemie zmianowym – grafik ustalamy z tygodniowym wyprzedzeniem – dopasuj go bez problemu do innych obowiązków … wiemy jak ważny jest work – life balance J

- kawę, herbatę, wodę – na co masz ochotę!
- luźną atmosferę pracy bez wymaganego stroju służbowego

- benefity – możliwość korzystania z karnetu sportowego, rabatów do sklepów internetowych

- doświadczonych menedżerów dla których zawsze najważniejszy jest człowiek, a nie cyfry

- pracę w pozytywnym zespole

- pracę w samym centrum miasta z dobrym dojazdem, zaraz przy 2 nitkach komunikacyjnych!

- niekorporacyjną, swojską atmosferę oraz imprezy integracyjne. Nie zapominamy też o Twoich urodzinach!

- uczestnictwo w Klubie Rozwoju (www.klubrozwoju.com)

…….. a podczas przerw relaks w chillout roomie – pograj w piłkarzyki, albo rzutkiJ

Czego oczekujemy?

- zaangażowania i pozytywnego nastawienia do wykonywanych obowiązków

- chęci poszerzania swoich umiejętności

- dyspozycyjności minimum 80 h/m-c w ramach elastycznego grafiku

- odpowiedzialności za powierzone zadania

- dobrej dykcji

- mile widziane doświadczenie w branży Call Center, lub w sprzedaży

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez firmę DK Marketing prosimy przesłać przez portal

I pamiętaj - nie znasz życia, jeśli nie pracowałeś w call center! :)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!