Księgowa/kadrowa

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG

Toruń

2016-11-15

Aktualnie poszukujemy Kandydatów posiadających doświadczenie zawodowe i zainteresowanych pracą w Toruniu na stanowisku: Księgowa/kadrowa.

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości
  • sporządzanie deklaracji VAT, PIT ,CIT
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów i analiz
  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • księgowanie dokumentów kosztowych, przychodowych
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • sporządzanie listy płac
  • wypełnianie deklaracji rozliczeniowych do ZUS/GUS.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, uprawnienia księgowe zgodne z wymogami ustaw
  • znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • minimum 3-letnie doświadczenie na tym stanowisku
  • wiedza w zakresie prawa podatkowego - PIT, CIT i VAT
  • znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
  • samodzielność, dokładność
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na pół etatu - elastyczny czas pracy
  • stabilne zatrudnienie (forma współpracy do ustalenia: umowa o pracę, zlecenie lub własna działalność)
  • pracę w bardzo miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzane danych osobowych w celach rekrutacji za pomocą opcji: APLIKUJ.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!