QA Engineer/ Tester

Kontakt Ligo Headhunters E.J. Miłkowscy s.c.

Katowice

2016-11-15

Tester/ QA Engineer

Miejsca pracy: Katowice

Widełki: 4-7 tys netto na UoP

Nasz chlebodawca :) to duża firma oferująca stabilne zatrudnienie ale nie dość duża, żeby pracownik był anonimowy. Miła atmosfera pracy, znamy się na "ty" (włączając CEO). Co roku organizowane są eventy firmowe (Frankfurt, Malta, Karlsruhe (Niemcy) - Montafon (Austria), gdzie możemy poznać się osobiście z osobami, z którymi pracujemy zdalnie na co dzień. Lokalnie w Polsce też planujemy zrobić team building event jak tylko zatrudnimy kilka osób. QA Engineer będzie mieć wpływ na ostateczne rozwiązania - inwencja jest mile widziana. Pracujemy nad własnym systemem (nie przygotowujemy projektów dla klientów zewnętrznych) - nie ma więc potrzeby "kontaktu z klientem". Dodatkowo skutkuje to tym, że bardziej cenimy jakość niż szybkość.

W Katowicach powstaje teraz nowy zespół - to w jaki sposób będzie wyglądała współpraca będzie w dużym stopniu zależało od samych kandydatów. Na miejscu oczywiście będziemy się porozumiewać po polsku :), jednak wszystkie zadania, dokumentacja i komunikacja w zespole poza Katowicami będzie w języku angielskim. Nasz zespół jest bardzo ciekawy - gdyż ostatnio liczyliśmy to wyszło na to, że pracują osoby o 15 narodowościach i znamy w sumie około 25 języków :)

 

Nasz idealny kandydat taki jak ty będzie odpowiedzialny za:

• Omawianie wymagań testowych, jak również ulepszenie, komunikację i koordynację z członkami zespołu

• Pomoc w dalszej integracji CI, poprawie BDD/TDD i ograniczenie testowania ręcznego do minimum

• Przygotowanie funkcjonalnych i behawioralnych testów, jak również oprawę niezbędnych danych

• pomoc deweloperom w poprawie testów jednostkowych

• Zapewnienie szczegółowej i kompleksowej informacji dla deweloperów

• określenie, rejestrowanie i dokumentację błędów

• wykonywanie innych zadań związanych z jakością produktów na życzenie

 

Technologie z jakimi się zmagamy na co dzień: Symfony2 i 3, Doctrine 2, REST, git (github), RabitMQ, jQuery, twitter bootstrap, StatsD, Graylog, Ansible, linux jako system serwerowy, amazon web services, Docker. Używamy również linuxa lub IOS oraz PHPstorm.

 

Jedynie czego wymagamy to doświadczenia na podobnym stanowisku 2 lata+, zrozumienie rozproszonych systemów i technologii internetowych, znajomość frameworka SF 2/3 oraz testów jednostkowych, PHPUnit lub podobne. Znajomość BDD w praktyce, Behat, bazy danych fixtures solutions, alice lub podobne. Oczekujemy że będziesz samodzielny oraz ukierunkowany na cel :) Na pewno masz dobre umiejętności analityczne z możliwością definiowania i rozwiązywania problemów :) A do tego świetnie odnajdujesz się w mowie po angielsku i umiesz swobodnie przeprowadzić rozmowę w tym języku. Tak, to ty? To bez wątpienia aplikuj do nas!

 

Chcielibyśmy, żebyś wiedział że nie jesteś nam obojętny! Dlatego też przyjmij nasze zaproszenie do zespołu. Poznajmy się i porozmawiajmy o swoich oczekiwaniach :)

 

To na początek:

  • Ciekawe obowiązki w innowacyjnym sektorze
  • Odpowiedzialne stanowiska w nowej, szybko rozwijającej się firmie
  • Regularne imprezy zespołowe do białego rana!
  • Wynagrodzenie 4-7 tys netto, adekwatne do wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Za mało? możemy wynegocjować wyższą gaże dla Ciebie :) ale daj znać czemu na nią zasługujesz!
  • Bezpłatne napoje, owoce i inne przekąski
  • Umowa o pracę w stabilnej, przyjaznej firmie :)

 

Zainteresowany? Wyślij swoje CV w odpowiedzi a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: http://ligohr.talentbase.pl/cp/j/7465/a/4/qa-engineer-tester
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102737 ofert pracy. Sprawdź!