Programista Front- end

haer dorzdztwo personalne

Warszawa

2016-11-15

Dla naszego Klienta, firmy z branży e commerce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy |         Warszawa, Kraków
Kandydaci powinni posiadać następujące cechy, kwalifikacje i umiejętności:
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w programowaniu
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Bardzo dobra znajomość technologii HTML, CSS
  • Doświadczenie w programowaniu w technologiach JavaScript, jQuery
  • Bardzo dobra znajomość frameworków: Angular 1.4 i  Bootstrap

Zakres obowiązków:

  • Implementacja oraz utrzymanie front-endu aplikacji webowych
  • Proponowanie oraz wdrażanie zmian w oparciu o wymagania użytkowników
  • Stała współpraca z pozostałymi deweloperami w zespole

Prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego oraz zawarcie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Przesłanie zgody jest dobrowolne. Dane wykorzystane będą wyłącznie na potrzeby procesu rekrutacji. W każdej chwili przysługuje Państwu możliwość dostępu do danych, ich zmiany lub wycofania danych z bazy. Państwa dane będą umieszczone w bazie firmy haer-Doradztwo Personalne, z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, 33-100 Tarnów.

Wpis do rejestru agencji zatrudnienia: Nr certyfikatu: 2352/2

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99628 ofert pracy. Sprawdź!