Praca z językiem czeskim

G-Force

Warszawa

2016-11-29

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Aktualnie, dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(Młodszy) Specjalista ds. administracji/księgowości ze znajomością języka czeskiego

Główne obowiązki na stanowisku:

- codzienny kontakt z zagranicznym Klientem

- współpraca z oddziałami firmy w całej Europie,

- wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie SAP,

- tworzenie dokumentów w systemie SAP,

- wystawianie faktur

Oczekiwania wobec kandydatów:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego, oraz języka czeskiego

- mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości,

- w przypadku kandydatów bez doświadczenia – chęć rozwoju w dziale finansowo-księgowym,

- doskonała organizacja pracy własnej,

- znajomość zasad rachunkowości,

- znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,- bardzo dobre zdolności komunikacyjne,

- umiejętność pracy w zespole,

To co możemy zaoferować:

- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o prace bezpośrednio u naszego klienta,

- duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,

- możliwość wzięcia udziału w międzynarodowych projektach i zdobycia doświadczenie w pracy z różnymi klientami,

- zestaw świadczeń socjalnych do wyboru,

-program szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99754 ofert pracy. Sprawdź!