Kierownik hurtowni

PPU EKOBUD sp. z o.o.

Świecie

2016-11-15

PPU EKOBUD Sp. z o.o. działająca w branży budowlanej od 1989 roku zatrudni osobę na stanowisko:

KIEROWNIK HURTOWNI

(Świecie n/Wisłą)

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku kierownika hurtowni odpowiedzialna będzie za:

  • nadzór i organizację pracy podległych pracowników,
  • aktywne budowanie sprzedaży, pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z klientami,
  • reprezentowanie firmy, dbanie o jej wizerunek,
  • fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • realizację celów sprzedaży

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego
  • komunikatywności, terminowości, dyspozycyjności, orientacji na realizacje celów
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenia w branży ogólnobudowlanej lub  sanitarnej
  • prawa jazdy kategorii B,
  • zdolności organizacyjnych, umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Kandydaci spełniający w/w wymagania proszeni są o przesłanie aplikacji

(CV plus list motywacyjny), z podaniem nazwy stanowiska w temacie e-maila na adres: APLIKUJ

 Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.

W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych „

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99167 ofert pracy. Sprawdź!